Koloryzacja NCC

Profesjonalna koloryzacja włosów

NATURAL CHOICE COLOR

Koloryzacja włosów wolna od amoniaku, jodu, niklu oraz zapachu.

Testowana dermatologicznie

Nasze systemy

NATURAL CHOICE COLOR to profesjonalny system koloryzacji włosów stworzony na bazie olejowej. Gwarantuje niezliczone możliwości koloryzacji włosów, całkowite pokrycie siwych włosów oraz rozjaśnienie do 5 poziomów! Jest to jedyna farba dogłosów całkowice wolna od amoniaku oraz zapachu.

NATURAL CHOICE COLOR to pierwsza na świecie farba stworzona w oparciu oi technologie dająca bezpieczeństwo dla fryzjera oraz klienta. Zawiera wyselekcjonowane pigmenty oraz substancje chroniące , które wpływają na ochronę zdrowia podczas zabiegu koloryzacji.

WOLNA OD AMONIAKU
Od 1995 roku NATURAL CHOICE COLOR jest pierwszym profesjonalnym rozwiązaniem stworzonym w oparciu o system ECO-BALANCE, który wpływa na zdrowie fryzjera, który jest codziennie podczas pracy narażony na wysoka ilość substancji szkodliwych jak amoniak oraz nieprzyjemne syntetyczne zapachy.

CZYSTE PIGMENTY
NATURAL CHOICE COLOR gwarantuje maksymalna wydajność w przypadku rozjaśniania oraz pokrycia siwych włosów bez zawartości amoniaku.
Zawiera specjalna mieszankę pigmentów koloru , które łacza się w cenne i innowacyjne mikro cząsteczki oraz wysoko ochronne substancje gwarantujące doskonałe rezultaty koloryzacji, wspaniały połysk oraz perfekcyjny kolor.

ORGANICZNE MONOMERY
Monomery organiczne to specjalne nośniki koloru wykorzystane w NCC. Jest to substancja opatentowana, która jest substytutem amoniaku i gwarantuje doskonałe pokrycie siwych włosów oraz rozjaśnienie do 5 poziomów przy maksymalnej ochronie włosa opartej na bazie olejowej.

TEATREE OIL
Tea tree zawiera właściwości rzeciwbaketryjne oraz przeciwzapalne, szczególnie w sytuacji problemów ze skórą takich jak zapalenie skóry, czy łuszczyca.
NATURAL CHOICE COLOR zawiera znaczny procent oleju z drzewa herbacianego dzieki czemu mamy naturalna ochorne również dla wrażliwej skóry głowy, dzieki czemu podczas całego czasu trwania zabiegu koloryzacji mamy odpowienie nawilżenie oraz ochorne skóry.

ALOE VERA
Aloe Vera jest używane dla nwilżenia skóry podczas zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry oraz podrażnienia skóry, łuszczycy oraz poparzeń skórnych. W kosemtykach używany jest do nawilżenia skóry głowy oraz jak przeciwutleniacz.
NATURAL CHOICE COLOR zawiera Aloe Vera w celu likwidacji możliwości wystąpienia jakichkolwiek alergii podczas kontaktu skóry z zasadowym produktem. Aloe Vera zostawia skórę nawilżona oraz całkowice ją chroni podczas zabiegów koloryzacji. Działa kojąca na włosw]y oraz skórę głowy.

KARITE (SHEA) BUTTER
Masło Shea jest bardzo bogate w witaminy A, B, E oraz F. W produktach kosmetycznych używane jest w celu łaczenia cząsteczek wody (mocnego nawilżenia), odżywienia, ochrony oraz jako przeciwutleniacz.
NATURAL CHOICE COLOR bogaty w masło Shea dzięki czemy włos podczas koloryzacji podobnie jak skóra głowy są całkowicie chronione. Podczas zabiegu oraz po koloryzacji włosw jest jedwabiście gładki, lśniący oraz nawilżony. Dodatko masło Shea chroni włosy oraz skóre przed promieniowanie UV oraz wpływa na podtrzymanie koloru na włosach.

NATURAL CHOICE COLOR jest bogaty w specjalna mieszanke roślinna TAK COMPLEX. 3 naturalne ekstrakty chronią włosy oraz skórę głowy podczas oraz po zabiegu koloryzacji.

 

TAK COMPLEX jest stworzony z kompozycji

TEA TREE OIL, ALOE VERA, KERATIE (SHEA) BUTTER.

100% POKRYCIA SIWYCH WŁOSÓW

NATURAL CHOICE COLOR doskonale pokrywa siwe oraz białe włosy w innowacyjny sposób. Wszystkie odcienie aplikujemy samodzielnie (nie ma konieczności dodawać koloru naturalnego jak w przypadku zwykłych farb amoniakalnych) dzięki czemu uzyskujemy całkowicie por zadany kolor włosow.

ROZJAŚNIANIE
NATURAL CHOICE COLORS daje możliwość rozjaśnienie do 3 poziomów w przypadku serii podstawowej oraz w przypadku farb ekstra rozjaśniających możemy uzyskac rozjaśnienie do 5 poziomów.

KOLORYZACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH
NATURAL CHOICE COLOR daje możliwość rozjaśnienia włosów wcześniej farbowanych nawet do 2 poziomów dzieki specjalnie opatentowanej formule Power pigments.

KOLORYZACJA WIELOWARTOŚCIOWA

KOLORYZACJA TRWAŁA – 100% POKRYCIA SIWIZNY ORAZ ROZJASNIANIE DO 5 POZIOMÓW

KOLORYZACJA PÓŁTRWAŁA – TRWAŁOŚC DO 13 MYĆ

NATURAL CHOICE COLOR to kompletny system koloryzacji włosow do profesjonalnego farbowania. Jesteś w stanie wybrać dany odcień z 68 gotowych odcieni lub łączyć odcienie ze sobą w dowolnych konfiguracjach, dzięki czemu marzenia klientek zosatna spełnione. NCC oferuje pełny zakres zdrowej koloryzacji dla każdego rodzaju włosów.

AKTYWATOR

 Specjalna emulsja oksydacyjna do użycia w systemie koloryzacji NCC oraz z proszkami do rozjaśniania NCC. Dostepnych jest 5 aktywatorów w zalezności od rodzaju koloryzacji.

Aktywator do koloryzacji /DEMIPERMANENT /10vol/20vol/30vol/40vol

 

EMULSJA WSPOMAGAJĄCA

Aktywator koloryzacji stworzony na bazie keratynowej z zawartościa kolagenu, który chroni włosy podczas koloryzacji. Dostepny w dwóch objętościach 25vol oraz 35 vol.

25vol – do użycia w przypadku bardzo opornej siwizny

35vol – do użycia w celu wzmocnienia blondów oraz odcieni czerwonych.