K-Factor bioorganiczne prostowanie włosów

Na wstepie warto zadać sobie pytanie z jakim probleme chcemy sobie poradzić i czego oczekujemy od zabiegu prostowania włosów oraz czego oczekujmy od swoich włosów.

Problem, który dotyczy większości włosów to nierówna struktura, która powoduje, że włos jest falowany lub kręcony oraz puszysty i trudny do ujarzmienia i stylizacji.

Przypomnijmy, ze włos w 80% składa się z keratyny, która jest ich podstawowym i naturalnym składnikiem. W sytuacji kiedy balans miedzy składnikami włosa zostaje zaburzony, a poziom keratyny znacznie spada włos staje się suchy, puszysty oraz porowaty.

Z czego wynika taki problem z włosami? Są dwa możliwe wyjścia …

  1. Regularne używanie suszarki, prostownicy lub lokówki oraz czynniki zewnętrzne chemiczne oraz odkształcenia mechaniczne doprowadzą włos do takiej właśnie struktury.
  2. Naturalna, falowana lub kręcona i pusząca się naturalnie struktura włosa doprowadzi do sytuacji, gdzie włos będzie puszysty i bardzo wysuszony.

Aby wyjść naprzeciw takich sytuacji Tecna przedstawia
K-factor bioorganiczne keratynowe prostowanie i wygładzanie włosów!!!

Nowoczesny serwis dla salonów fryzjerskich mający na celu eliminacje we włosach spuszenia, wygładzenie je lub całkowite wyprostowanie.

Bioorganiczne prostowanie i wygładzanie włosów K-Factor można stosować na każdy rodzaj włosów (wlosy naturalne, koloryzowane oraz rozjaśniane)

Dzięki zabiegowi K-Factor zostaje przywrócony naturalny balans we włosach, uzupełniona keratyna oraz składniki mineralne, lipidy oraz węglowodany.

Zestaw składa się z czterech produktów do użytku profesjonalnego w salonie oraz dwóch produktów pielęgnacyjnych do użytku domowego.

Pro Shampoo 1 – szampon głęboko oczyszczający eliminujący z włosów pozostałości po kosmetykach opartych na bazie silikonów oparty na bazie masła shea, dzięki czemu podczas oczyszczania głęboko nawilża włosy.

Active Fluid 2 – fluid keratynowy , który doskonale odbudowuje włosy nadając in doskonały połysk i wspaniała puszystość oraz gładkość. Oparty na alfa keratynie przywraca włosom naturalny balans przy jednoczesnym nawilżeniu.

Pro Treatment 3 – odzywka kwaśna, która doskonale nawilża włos oraz pełni funkcje dopełniająca zabieg i zamykającą włos oparta na bazie masła shea ( kertie), dzięki której ph włosa po zabiegu zostaje zbilansowane, a włos pozostaje miękki, lśniący i gładki.

Cool Toner – fluid zawierający zimne pigmenty przeznaczone do zabiegu na włosach blond.

Safe smoother homecare shampoo – szampon do użytku domowego podtrzymujący efekt zabiegu. Szampon nadaje się również dla włosów puszystych i kręconych.

Safe Smoother Homecare Treatment – odzywka do użytku domowego na bazie keratynowe wspomagająca zabieg k-factor. Doskonale sprawdza się dla włosów puszystych i kręconych.

Podstawowe składniki K-Factor

Alpha – Keratin – jest naturalnym i podstawowym składnikiem włosów. Keratyna buduje włosy, jako białko włókienkowe. To główny składnik łodygi włosowej, zwanej korą. Keratynowe włókna łączą się ze sobą za pomocą wiązań siarczkowych, przez co włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne. Keratyna wzmacnia również osłonki włosów, sprawiając, że są one błyszczące i pełne blasku. Niedobór keratyny w ciele powoduje rozdwajanie się końcówek i otwieranie łusek włosowych, przez co kosmyki stają się osłabione i łatwo się plączą.

Shea Butter (Keratie) – masło shea, używane w afryce jako pożywienie, kosmetykach oraz medycynie. Ludzie określają ję często jako drzewo młodości bardzo bogate w a, b, e, f, poprawia elastyczność, doskonale nawilża , odbudowuje oraz działa przeciw utleniająco.

K-Factor to bezpieczny bioorganiczny serwis całkowicie wolny od formaldehydów testowany dermatologicznie. Jako jedyna keratyna na świecie zalecana dla kobiet w ciąży oraz dla włosów rozjaśnianych i zniszczonych!!!

Zabieg K-Factor jest to serwis który dostosujesz przez odpowiednie użycie produktów do pożądanego efektu, który chcesz uzyskać na włosach.

K-Factor serwis:

Fit Safe Smoother 4m zabieg bioorganicznego trwałego prostowania włosów o trwałości powyżej 4 miesięcy

Fit Safe Smoother 2m zabieg biorganicznego naturalnego prostowania włosów o trwałości 2 miesięcy

Fit Improver 6w zabieg wygładzający oraz relaksujący skręt we włosach o trwałości ok. 6 tygodni 

Fit Improver 2w zabieg odżywczy, eliminujący puszenie się włosów o trwałości powyżej 2 tygodni

Fit Curl improver 4w zabieg wygładzający włosy kręcone , który doskonale je gładzi i odżywia i utrzymuje się ok. 6 tygodni na włosach