Rekonstrukcja SPA

Pierwszy na swiecie profesjonalny system, który przywróci włosom naturalne piekno i pozostawi je zdrowe i piękne na zawsze!

 Anti-age Rewal system – odmłodzenie włosów oraz skóry głowy

Budowa włosa:

Charakterystyka włosa – włosy posiadają szczególne cechy mechaniczne odpowiedzialne za poszczególne funkcje!

Elastyczność – włosy są w stanie powrócic do swojego naturalnego odkształcenia nawet bo zmianie kształtu podczas suszenia.

Odporność – mimo, że włos często szarpany i ciągnięty podczas suszenia ,czy mycia jest odporny na pęknięcia i złamania.

Porowatość – jest ściśle określona przez ilość wytworzonego łoju, pot oraz substancje zewnętrzne (woda, ciecz chemiczna, dym, smog) , które łatwo wchłaniają się do włosa. Ciecz wchłania się w sytuacji, kiedy zasadowy odczyn.

Receptory statyczne – czastki naładowane znajduja się w naszym otoczeniu, aładynki elektryczne uwalniane sa przez tarcie. Zjawisko to nie oddaje jakości wewnętrznej włosa, ale widoczne wijące się włosy, które się elektryzuja dają uczucie dyskomfortu oraz nie mają połysku.

Ochrona – włosy są naturalna osłona chroniąca skórę głowy przed bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych.

Główne składniki włosa:

 

Tylko w ekskluzywnych salonach fryzjerskich

Zdrowe włosy na zawsze

Tylko posiadanie głebokiej wiedzy na temat struktury włosa pomoże zrozumieć indywidualne funkcje składników w nim się znajdujących oraz wybrac idealne efektywne działanie, które wpłynie na ich dobra kondycje.

The SPA enzymetherapy anti age renwal system instatnt lifting effect Q10

SKŁADNIKI:

COENZYME Q10 – antyutleniacz oraz system odmładzający chroni włosy przed wolnymi rodnikami oraz przyspiesza tworzenie nowych włókien łączac szybko wszystkie zawarte w SPA substancje odżywcze.

SOLE MINERALNE– przeciw prowatości oraz przeci łamliwości – głęboko wypełniaja uszkodzone warstwy włosów pozwalając, aby przenikające substancje zatrzymywały się w włóknach, dzieki czemu włosy staja sie mocniejsze, gładsze oraz łatwe do rozczesania.

AMINOKWASY KERATYNOWE – wzmacniają włókna, głęboko penetrują włos poprawiając jego wnętrze oraz średnicę. Przywracają równowagę wewnątrz włosa oraz poprawiają nawilżenie.

WODA I LIPIDY – nawilżenie oraz elastyczność we włosie. Czynniki te wpływaja na ochrone włosa podczas zabiegow chemicznych orazs na działanie czynników mechanicznych.

WĘGLOWODANY – ochrona oraz wzmocnienie. Łacza naskórek oraz leiminują wszelkie zagrozenia związane z działaniem środków chemicznych oraz ciepla i promieniowania UV. Substancje nawilżające pozostają wewnątrz wartwy korowej , włos staje się mocny, kolor jest trwały z idealnym połyskiem.

Funkcje oraz korzyści
Odbudowuje naturalny skład włosa po uszkodzeniach chemicznym
Włosy odzyskują swoja naturalna kondycje doskonałe nawilżenie oraz blask i naturalna gładkość.
Ochrona włókienek w warstwie korowej odpowiedzialnych za trwałość koloru oraz nawilżenie.
Wpływają na nadzwyczajny połysk oraz wzmacniają włos na zewnątrz oraz od wewnątrz.

Rytułał SPA Q10 składa się z 4 etapów przy użyciu nastepujących produktów:

Produkty dopełniające, również do użytku w domu

BIO TRANSFORMER – specjalnie zaprojektowana mgiełka transformujaca włos dzieki której używając ja 2-3 razy w miesiącu podtrzymasz i ulepszysz efekt działania SPA Q10, a włos będzie naturalnie zdrowo wygladał.

STYLIZACJA SENSUAL SHINE – spray nabłyszczający bez obciążenia własa oraz skóry głowy chroniący przed temperaturą.

SILKY SMOOTH – fluid wygładzający, redukuje pierzące się włosy, działa antystatycznie i chronie przed wysoka temperatura.

HAIR LOVER – krem w atomizerze, który doskonale nawilża włos nadaje mu miękkość oraz połysk idealny do tworzenia dowolnych stylizacji dla włosow kreconych, falowanych i prostych.

ELIKSIR OF LIFE – olej bez spłukiwania , który nawilża i odzywia włosy zniszczone . W oparciu o formułe Coenzyme Q10 oraz olejek arganowy pwoduje, że włos jest mocny i zdorwy.

PIELEGNACJA SKÓRY GŁOWY HGS – odbudowywująca odzywka dla skóry głowy oraz włosów. Powoduje wprowadzenie balansu oraz wyrównoważ PH skóry głowy dzięki czemu włosy rosna szybciej i są mocniejsze.

SCALP REJUVENATOR – system oczyszczenia skóry głowy. Powoduje odświeżenie skóry głowy oraz eliminuje wszelkie substancje szkodliwe dzieki zastosowaniu kwasu AHA. Daje skórze gładkość. Idelany dla przetłuszczającej się skóry głowy.

OCHRONA SPRAY SUBLIME – lekkie ochronne perfumy do włosow, które nadają włosom blask oraz izolują od wchłaniania zapachów z otoczenia. Dzieki czemu włos wyglada i pachnie zawsze zdrowo świeżo.

Anti-age renewal system

Włosy to bardzo ważny element w wyglądzie kobiety…. Który również potrafi uwodzić ….

Rytuał SPA Q10 to metoda naturalnej transformacji włosów i powrót do naturalnego zdrowego wyglądu ze wspaniałym połyskiem i trwałością koloru.